Inteligentne rozwiązania

Ochrona Twojego domu to nie jedyna rzecz którą potrafi system alarmowy

1
 GD-04 – Nowoczesny i przyjazny komunikator GSM. Posiada 4 wejścia i 2 wyjścia, które mogą współpracować z bezprzewodowymi urządzeniami takimi jak termostaty, czujniki, sterowniki. Dzięki niemu możesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu bądź telefonu) sterować  urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp. Co najważniejsze, sterować tym urządzeniem możesz z dowolnego miejsca na ziemi. Wysyłając do niego wiadomość SMS z poleceniem włączenia np. ogrzewania, dostaniesz wiadomość zwrotną o wykonaniu polecenia.
2
 TP-83 – Bezprzewodowy termostat z kilkoma trybami pracy, dający możliwość ekonomicznego zarządzania energią. Posiada funkcję zapamiętywania temperatury na podstawie ostatniego cyklu grzania. Może współpracować z centralą alarmową lub z komunikatorem GD-04, dzięki czemu można nim zdalnie sterować przez komendy SMS, połączenia CLIP oraz z Internetu.
3
 AC-82 – Uniwersalny  2-kanałowy odbiornik radiowy zasilany z sieci 230V. Przeznaczony jest do odbierania sygnałów z pilotów, czujników, termostatów jak też z central alarmowych pracujących na częstotliwości 868MHz. Dzięki niemu można w prosty sposób zrobić sterowanie do bram z pilota, sterowanie ogrzewaniem z termostatem, lub też przy współpracy z centralą alarmową zdalnie sterować jego wyjściami przez telefon i Internet.
4
 UC-8007 – 7-kanałowy odbiornik przeznaczony do pracy z termostatami. Dzięki niemu możliwe jest sterowanie wieloma obwodami grzewczymi np. osobno ogrzewaniem w salonie, kuchni, na piętrze. Urządzenie posiada wyjście przekaźnikowe do sterowania pompą.  Występuje też w odmianie 14-kanałowej (UC-8014).
5
 JA-82K – Centrala alarmowa systemu OASIS. W swojej budowie posiada wyjścia programowalne, które mogą być wykorzystane do zdalnego sterowania różnymi dodatkowymi urządzeniami automatyki domowej. Sterowanie może odbywać się lokalnie z klawiatury systemowej, pilota lub zdalnie dzięki poleceniom SMS i Internetu. Oprócz tego głównym i podstawowym zadaniem centrali jest ochrona domu przed włamaniem.
6
 JA-82M – Jedyny na rynku bezprzewodowy praktycznie niewidoczny czujnik otwarcia. Instalowany wewnątrz framugi okna. Spełnia dwie funkcje. Pierwsza związana jest z zabezpieczeniem pomieszczenia, druga umożliwia inteligentne sterowanie ogrzewaniem. Otwarcie okna powoduje wyłączenie ogrzewania do momentu, aż temperatura wewnątrz nie spadnie poniżej 6 stopni. Po przekroczeniu tej granicy ogrzewanie zostaje włączone – ochrona przeciw zamarzaniu.
7
 JA-80G – Bezprzewodowy czujnik gazu zasilany z sieci 230V. Reaguje na dwa poziomy stężenia gazu w powietrzu. W momencie wykrycia zagrożenia do centrali wysyła informacje o alarmie pożarowym oraz uruchamia swoją syrenkę wewnętrzną. Posiada również wyjście przekaźnikowe, do sterowania elektrozaworem umożliwiającym odcięcie gazu i zażegnanie niebezpieczeństwa.
8
 JA-80L – Bezprzewodowa syrenka wewnętrzna zasilana z sieci 230V. Współpracuje z bezprzewodowymi czujnikami, pilotami oraz centralą alarmową. Może informować o otwarciu drzwi, okna lub wykryciu ruchu. W połączeniu z centralą alarmową informuje dźwiękowo o zaistniałym alarmie lub o uzbrojeniu, rozbrojeniu systemu alarmowego.
9
 RC-88 – Przycisk napadowy / Pilot. W połączeniu z odbiornikami AC-82 i UC-82 może być wykorzystany do sterowania różnymi urządzeniami automatyki domowej, np.. sterowanie bramą garażową, włączenie światła, ogrzewania czy też klimatyzacji. W systemie alarmowym spełnia funkcję bezprzewodowego przycisku napadowego.
10
 RC-89 – Przycisk dzwonka.  Dzięki połączeniu przycisku z syrenką JA-80L w prosty sposób można zrobić bezprzewodowy dzwonek, a na syrenie wybrać jedną z ośmiu melodii do tego zdarzenia. Do jednej syreny można przypisać kilka przycisków i nadać każdemu z nich  indywidualny dźwięk.
11
 RC-85 – Nadajnik montowany w samochodzie. Służy do sterowania bramą garażową, wjazdową za pośrednictwem odbiornika AC-82 lub UC-82. W połączeniu z centralą alarmową, może uzbroić lub rozbroić system alarmowy. Przykładowo jedno mrugnięcie światłami w samochodzie spowoduje otworzenie bramy garażowej, a dwa rozbrojenie systemu alarmowego.
12
 JA-84P – Bezprzewodowy czujnik ruchu z wbudowanym aparatem fotograficznym. Głównie zastosowanie polega na ochronie danego pomieszczenia. W przypadku wykrycia włamania informuje o tym centralę i  wykonuje serię zdjęć. Wykonane zdjęcia, mogą być wysyłane na telefon komórkowy użytkownika lub na odpowiedni adres mailowy.

Kontakt

Pytania, oferta i usługi:

Telefon: +48 665-550-855
E-mail: biuro@netria.pl
Gadu-gadu: 800657

Obszar działania

Chojnice, Czersk, Tuchola, Sępólno Krajeńskie, Kamień Krajeński, Starogard Gdański, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto, Więcbork, Bydgoszcz, Kościerzyna, Malbork. Usługi wykonujemy na terenie całego kraju. Prosimy o kontakt.

Contact Form Powered By : XYZScripts.com