pssTelewizja przemysłowa czy też monitoring CCTV IP umożliwia ciągłą i kompleksową obserwację nadzorowanych obiektów z możliwością podglądu przez Internet, dostarczając tym samym znaczącą pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa. Telewizja przemysłowa pomaga skutecznie wykrywać różnego rodzaju zagrożenia zewnętrzne lub wewnętrzne. Proponowane przez nas projekty i propozycje rozwiązań monitoringu CCTV IP są poprzedzane szczegółową analizą potrzeb i oczekiwań klienta.

Monitoring CCTV IP to najnowszy rodzaj telewizji przemysłowej, dzięki której możemy kontrolować wydarzenia w miejscach na których nam szczególnie zależy. Rejestratory oparte są w pełni na technologii i przetwornikach cyfrowej jakości. Kamery osiągają rozdzielczość Full HD lub mini HD (odpowiednio 1080P i 720P). Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości zestawów monitoringu możemy np. odczytać tablice rejestracyjne czy dokładnie rozpoznać twarz osoby, która popełniła jakieś przekroczenie. Wszystko to możliwe jest oczywiście z dużej odległości. Nasz firma oferuje sprzedaż komponentów oraz montaż monitoringu IP.

Z całą pewnością możemy stwierdzić, że monitoring oparty o kamery HD wysokiej jakości to przyszłość systemów CCTV. Bardzo ważnym czynnikiem jaki również przemawia na korzyść tego typu rozwiązań jest łatwość instalacji, którą można połączyć jednym przewodem UTP.
Wykorzystanie monitoringu CCTV:

 

Monitoring przemysłowy

Nieodłącznym elementem każdej współczesnej fabryki, magazynu czy też centrów logistycznych jest system monitoringu wizyjnego. Ciągły nadzór tego typu obiektów jest niezwykle ważny. Właściciele małych, średnich i dużych firm, którzy zaufali Visacom i zdecydowali się na instalację naszego systemu, cenią sobie jego obecność i wymieniają jego wiele zalet.
Takich jak:

 • Stała kontrola rozładunku i ładunku towarów z i do zakładu.
 • Zminimalizowana do zera kradzież przez nieuczciwych
 • pracowników.
 • Efektywność i zaangażowanie pracowników.
 • Kontrola przestrzegania przepisów BHP i procedur
 • ustalonych przez pracodawcę.
 • Kontrola wstępu na teren zakładu osób nieupoważnionych.

Monitoring szkoły

Coraz więcej placówek oświatowych dotkniętych jest wieloma narastającymi problemami. W miejscu gdzie są dzieci i młodzież bezpieczeństwo jest najważniejsze. Niestety według statystyk coraz częściej takich incydentów jak kradzieży, pobicia, zastraszania czy wyłudzeń jest więcej. Innym problemem z którym borykają się szkoły to handel narkotykami.

Dyrektorzy szkół którzy zdecydowali się wprowadzić w obieg system monitoringu, zaliczają tą inwestycje do jednych z najbardziej udanych i trafnych. Efektem działania systemu jest gwarancja bezpiecznej szkoły. W szkołach gdzie istnieje monitoring CCTV została wyeliminowana całkowicie agresja i przemoc. Zauważono również wzrost zaangażowania uczniów co przekłada się na lepsze wyniki w nauce.

Monitoring biura

Współcześnie każde nowoczesne biuro wyposażone jest w zainstalowany i w pełni skonfigurowany system monitoringu wizyjnego. Jego implementacja niesie ze sobą szereg korzyści dla właściciela oraz jego pracowników.
Kilka z wielu zalet jakie należy wymienić to:
Wykluczenie obecności osób innych niż pracownicy bądź też umówieni goście.
Ochrona poufnych dokumentów firmy.
Eliminacja kradzieży wewnętrznej.
Dostęp właściciela, prezesa, managera do zdalnego podglądu przez Internet.
Mobilizuje personel do zaangażowania w pracy.

Monitoring miejski

System monitoringu miejskiego jest narzędziem służącym głównie do rozstrzygania spraw związanych z wykroczeniami, przestępstwami karnymi oraz w zabezpieczaniu imprez sportowych, kulturowych przez Policję i Straż Miejską.

W strefach zasięgu monitoringu następuje radykalne zmniejszenie napadów, kradzieży, niszczenia mienia oraz wzrasta przestrzeganie zasad ruchu drogowego.

CCTV monitoringu miejskiego w sieciach IP to podstawowa technologia nowoczesnego monitoringu miejskiego. Jednym z podstawowych warunków koniecznych dla zaistnienia tych zmian jest sprzężenie monitoringu z działaniem służb interwencyjnych.

Poprzez prawidłową instalację i konfigurację czas reakcji interwencji jest błyskawiczny.

Monitring sklepu

Idealnym miejscem pracy dla złodziei i oszustów są właśnie sklepy pozbawione fundamentu do prawidłowego funkcjonowania sklepu, a mianowicie systemu monitoringu. Bez odpowiedniego zabezpieczenia i ochrony towarów szkielet funkcjonowania obiektów handlowych może zostać poważnie zachwiany. Nie ma możliwości, aby główny brygadzista, manager czy magazynier był jednocześnie na dziale sklepowym, pokoju socjalnym i magazynie. Idealne rozwiązanie tego problemu to system monitoringu wizyjnego. Właściciele sklepów, którzy skorzystali z tego typu usług wymieniają ogromną liczbę zalet.
Do najważniejszych należą:
Skuteczne odstraszanie złodziei.
Zgodność utargów ze sprzedażą, oraz ilościowa dostawa.
Kontrola czasu pracy – w zwyżka sprzedaży.
Wzrost zaangażowania pracowników.

Monitoring domu

Obserwacja tego co dzieje się wokół domu jest ważne i może oszczędzić Ci wiele nerwów. Nagraj wszystko co ważne: kiedy odbywa się wywóz śmieci, czy listonosz dostarczył listy, kto niszczy Ci elewację.. Zmień domysły na całkowita pewność. Zestawy Włącz i Monitoruj to prosty i skuteczny sposób na monitoring Twojego domu.

Instalacje wykonujemy w Bydgoszczy, Nakło nad Notecią, Wyrzysk, Osiek nad Notecią, Sadki, Czersk, Chojnice, Świecie, Czarna Woda, Starogard Gdański, Piła, Łobżenica, Więcbork, Tuchola

W szerokiej gamie usług oferujemy również montaż systemów telewizji przemysłowej. Monitoring przemysłowy w dzisiejszych czasach staje się standardem. Błyskawiczny zwrot inwestycji, większe bezpieczeństwo, kontrola nad produkcją czy pracownikami to tylko jeden z niewielu atutów posiadania monitoringu. Nasza firma oferuje profesjonalne systemy monitoringu w atrakcyjnych cenach i roczną gwarancją u klienta.
Poniżej przedstawiamy Państwu najważniejsze zalety systemów monitoringu:
 • Wysokie bezpieczeństwo mienia firmy. (w obiektach wyposażonych w kamery spada ilość kradzieży).
 • Nagrany materiał może zostać wykorzystany w przypadku kradzieży bądź wypadku, jako materiał śledczy dla policji.
 • Zdalna kontrola pracy pracowników (pracownicy posiadają świadomość stałej kontroli ich pracy – zdyscyplinowanie i poprawa wydajności pracowników).
 • Łatwe przechowywanie i przeglądanie zapisu telewizyjnego, szybkie poruszanie się, przeglądanie zapisanych nagrań.
 • Zapis cyfrowy pozwala na bezobsługowe działanie systemu.
 • Możliwość zidentyfikowania pracownika bądź klienta, który akurat znalazł się w miejscu, do którego nie powinien mieć dostępu.
 • Sterowanie kamerami za pomocą programu komputerowego.
 • Kompresję zapisu wideo dowolnym kodekiem video (xvid, divx) i audio.
 • Dynamiczne przełączanie mocy obliczeniowej na kamery, w obrębie których został wykryty ruch.
 • Praca w sieci lokalnej na wielu komputerach.
 • Możliwość łączenia się z systemem telewizji przemysłowej za pomocą połączenia internetowego z każdego miejsca na świecie, o każdej porze, połączenie z serwerem jest zabezpieczone systemem haseł znanych tylko właścicielom lub wybranym pracownikom Wystarczy komputer z dostępem do internetu Możecie Państwo sprawdzić co się dzieje w obserwowanym obiekcie, przejrzeć zapis sprzed tygodnia lub zapisać na płycie wybrany obraz, fragmenty zapisu można przesyłać nawet przez e-mail.
 • Wybrane fragmenty zapisu CCTV można przechowywać dowolnie długo na dyskach serwera, albo zapisywać na płyty CD lub DVD; Obraz kamer można wykorzystać także do celów promocyjnych (np. stronach www) lub dołączając filmik do promocyjnego CD-ROMu.
 • Możliwość obserwacji w ciemności, dzięki wykorzystaniu reflektorów światła podczerwonego.
 • Możliwość stosowania kamer w różnych warunkach np. o znacznej wilgotności (nawet pod wodą), w niskiej lub wysokiej temperaturze stosując różnego rodzaju obudowy.
 • Całodobowa obserwacja strzeżonego obszaru w różnych warunkach.
 • Szybkie wykrywanie sytuacji niebezpiecznych (np. zagrożenia pożaru).
Nasza oferta obejmuje:
 • Montaż kamer przemysłowych: doradzamy i montujemy kamery telewizji przemysłowej wraz z okablowaniem
 • Modernizacja systemów CCTV: pomagamy ulepszyć lub rozbudować istniejący system telewizji przemysłowej, pomagamy tak zmodernizować posiadaną instalację aby posiadane urządzenia zintegrować z nowo zakupionymi
 • Montaż systemów monitoringu rozproszonego i IP: instalujemy systemy kamer przemysłowych rozproszonych tzn, kamery ulokowane mogą być w różnych miejscach w kraju lub na świecie. Dzięki podłączeniu za pomocą sieci, umożliwiamy podgląd tych kamer w studiach oddalonych czasem o kilkaset kilometrów
 • Montaż systemów alarmowych: montaż alarmów domowych i przemysłowych, systemy telefonicznego powiadamiania o włamaniu, czujki rozbijanych okien, wyważanych drzwi.

Kontakt

Pytania, oferta i usługi:

Telefon: +48 665-550-855
E-mail: biuro@netria.pl
Gadu-gadu: 800657

Obszar działania

Chojnice, Czersk, Tuchola, Sępólno Krajeńskie, Kamień Krajeński, Starogard Gdański, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto, Więcbork, Bydgoszcz, Kościerzyna, Malbork. Usługi wykonujemy na terenie całego kraju. Prosimy o kontakt.

Contact Form Powered By : XYZScripts.com