Profesjonalnie projektujemy i wykonujemy okablowanie sieci LAN w kategoriach 5e, 6 oraz wyższych (z dedykowanym zasilaniem elektrycznym). Jesteśmy certyfikowanym instalatorem okablowania takich producentów, jak Molex i A-Lan, ale na Państwa życzenie możemy zbudować sieć w oparciu o materiały dowolnego producenta. Wykonujemy również certyfikowane pomiary okablowania wszystkich kategorii.

Na wykonane przez nas okablowanie zawsze udzielamy własnej gwarancji oraz na życzenie klienta przeprowadzamy procedurę certyfikacji upoważniającą do otrzymania 25 letniej gwarancji producenta okablowania.

Okablowanie strukturalne jest podstawą projektowania sieci. Polega na wyborze rodzaju medium transmisyjnego (najczęściej skrętka U/UTP kat.5 lub światłowód wielomodowy) oraz technologii (najczęściej Ethernet i VLAN). Przy projektowaniu okablowania należy wziąć pod uwagę skalowalność. Szacując liczbę ciągów kablowych i liczbę odgałęzień, istotne jest planowanie z wyprzedzeniem. Cały plan instalacji powinien zapewnić jej funkcjonalność przez okres co najmniej 10 lat.

Usługi świadczymy głównie na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Wielkopolskiego. Nie wykluczamy również instalacji w innych rejonach Polski.

Okablowanie strukturalne Bydgoszcz, Poznań, Piła, Toruń

Kontakt

Pytania, oferta i usługi:

Telefon: +48 665-550-855
E-mail: biuro@netria.pl
Gadu-gadu: 800657
Obszar działania
Chojnice, Czersk, Tuchola, Sępólno Krajeńskie, Kamień Krajeński, Starogard Gdański, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto, Więcbork, Bydgoszcz, Kościerzyna, Malbork. Usługi wykonujemy na terenie całego kraju. Prosimy o kontakt.

Contact Form Powered By : XYZScripts.com