Budowa sieci komputerowych

W ostatnich latach sieci komputerowe stały się niezbędnym narzędziem w niemal wszystkich dziedzinach życia społecznego. Spotykamy je w szkołach, biurach, urzędach, szpitalach, przedsiębiorstwach itd. Ich wielkość i stopień zaawansowania są tak odmienne, że każda stanowi odrębne narzędzie. Jednak łączą je ogólnoświatowe standardy i technologie, które sprawiają, że poszczególne komórki mogą ze sobą sprawnie współpracować. Działającą sieć może zrobić niemal każdy, kto zna podstawy jej budowy. Jednak tylko dobrze przemyślana i wykonana według pewnych standardów infrastruktura jest w stanie spełnić wymagania szerokiego zakresu usług multimedialnych. Mimo zmieniających się urządzeń i usług podstawą jest okablowanie, które przy odpowiednim ułożeniu spełni swe zadanie przez długie lata.

Naszą ofertę stanowią kompleksowe rozwiązania:

 • koncepcja struktury i wykorzystania technologii,
 • doradztwo w doborze rozwiązań,
 • budowa infrastruktury sieci,
 • prace podłączeniowe,
 • konfiguracja,
 • administracja,
 • rozbudowa istniejących sieci,
 • poprawa funkcjonalności
 • wdrożenie nowych usług.

Nasze doświadczenie:
budowa i administracja sieci miejskiej,
budowa sieci w szpitalach, przychodniach, szkołach, urzędach, biurach, gabinetach, hotelach, budynkach wojskowych, halach produkcyjnych,
rozbudowa wielu istniejących sieci komputerowych, z poprawą funkcjonalności.
Wykonujemy sieci komputerowym w bardzo szerokim zakresie. Od prostych sieci lokalnych, poprzez wykonanie infrastruktury w całych budynkach, kończąc na rozległych strukturach łączących miasta. Wykonujemy sieci w oparciu o okablowanie miedziane kat. 5e, 6, 6a oraz światłowodowe: jedno- i wielomodowe.

Nasze działanie obejmuje cały zakres prac:

 • koncepcja
 • projekt
 • przygotowanie inwestycji
 • wykonanie prac
 • wykonanie pomiarów
 • uruchomienie aktywów
 • serwis

Sieci LAN

Kablowe sieci ethernet są wciąż najpopularniejszym standardem okablowania w biurach, domach i firmach. Oferujemy tylko sprawdzone rozwiązania systemów teleinformatycznych w budynkach biurowych, halach produkcyjnych, magazynach i obiektach użyteczności publicznej wykorzystujące technologie ethernet.

Jeżeli chcą Państwo zmodernizować lub zbudować lokalną sieć komputerową w swojej firmie – nie mogliście trafić lepiej. Oferujemy kompleksowe wykonanie sieci obejmujące wykonanie projektu, instalacje okablowania i pomiary.

Okablowanie strukturalne

Profesjonalnie projektujemy i wykonujemy okablowanie sieci LAN w kategoriach 5e, 6 oraz wyższych (z dedykowanym zasilaniem elektrycznym). Jesteśmy certyfikowanym instalatorem okablowania takich producentów, jak Molex i A-Lan, ale na Państwa życzenie możemy zbudować sieć w oparciu o materiały dowolnego producenta. Wykonujemy również certyfikowane pomiary okablowania wszystkich kategorii.

Na wykonane przez nas okablowanie zawsze udzielamy własnej gwarancji oraz na życzenie klienta przeprowadzamy procedurę certyfikacji upoważniającą do otrzymania 25 letniej gwarancji producenta okablowania.

Szkielet światłowodowy

 Poszczególne segmenty większej sieci trzeba dobrze połączyć. Realizujemy to przez wydajne połączenia światłowodowe.

 Urządzenia aktywne

Do sprawnego działania sieci wymagany jest wysokiej klasy sprzęt sieciowy. Dzięki dużej ilości instalacji jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu markowy sprzęt sieciowy w niskich cenach. Oferujemy sprzęt takich producentów jak Cisco, 3Com, HP itp. Na życzenia klienta oferujemy również konfigurację dostarczonego sprzętu.

W ofercie między innymi:

– routery, switche

– serwery i systemy magazynowania danych

– systemy VoIP

– konwertery światłowodowe, multiplexery i modemy

 Zasilanie dedykowane

Gdy budowana przez nas sieć strukturalna wymaga dedykowanego zasilania elektrycznego, zapewniamy dokładny projekt i wykonanie zarówno obwodów, jak i rozdzielni elektrycznych. Zajmiemy się także dostawą i uruchomieniem zasilaczy awaryjnych UPS, siłowni AC/DC i agregatów prądotwórczych. Nasi wykwalifikowani inżynierowie i instalatorzy posiadają uprawnienia SEP, pozwalające na nadzór i eksploatację urządzeń powyżej 1kV.

Usługi instalacyjne okablowania strukturalnego, sieci lan oraz obsługi informatycznej wykonujemy głównie na terenie miast Bydgoszcz, Toruń, Poznań, Piła, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Koszalin, Słupsk, Kołobrzeg jak również w innych na terenie województw Wielkopolskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego, Łódzkiego.  Nie wykluczamy również współpracy w firmami z innych części Polski.

Kontakt

Pytania, oferta i usługi:

Telefon: +48 665-550-855
E-mail: biuro@netria.pl
Gadu-gadu: 800657

Obszar działania

Chojnice, Czersk, Tuchola, Sępólno Krajeńskie, Kamień Krajeński, Starogard Gdański, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto, Więcbork, Bydgoszcz, Kościerzyna, Malbork. Usługi wykonujemy na terenie całego kraju. Prosimy o kontakt.

Contact Form Powered By : XYZScripts.com